راهنمای سایت مشاوره روانشناسی آنلاین صبا

راهنمای سایت مشاوره روانشناسی آنلاین صبا در قالب دو بخش راهنمای ویژه عموم (کاربران و استفاده کنندگان به عنوان مراجع از خدمات سایت) و راهنمای ویژه همکاران (متخصصان در حال همکاری) به قرار مراحل زیر است.

الف: راهنمای ویژه عموم (کاربران) :

مراحل عضویت و استفاده از خدمات:
1. پس از آنکه از قسمت عضویت عضو شدید جهت دسترسی به کل امکانات و خدمات پورتال مشاوره روانشناسی آنلاین صبا با نام کاربری (که همان ایمیل شماست) و پسوردتان از قسمت ورود وارد سایت شوید.
2. به پنل کاربری خود خوش آمدید. هر یک از گزینه های پنل برای دسترسی به خدمات مشخصی می باشد. برای شروع روی لیست مشاوران کلیک کنید.
مشاوره روانشناسی آنلاین صبا
3. زمینه و حوزه مشاوره خودتان را انتخاب نمایید.
مشاوره روانشناسی آنلاین صبا14. حالا از بین متخصصان فهرست شده در زمینه دغدغه مد نظرتان برای دریافت مشاوره می توانید با کلیک بر روی گزینه اطلاعات بیشتر یک متخصص از لیست وی را به عنوان مشاور خود انتخاب نمایید.
مشاوره روانشناسی آنلاین صبا 25. در اینجا می توانید ضمن رویت و بررسی رزومه متخصص و آشناییت بیشتر با وی ، جهت رزرو وقت مشاوره آنلاین ، مشاوره تلفنی و یا مشاوره حضوری با آن روی گزینه مورد نظر کلیک کنید.مشاوره روانشناسی آنلاین صبا 3

6.پس از کلیک بر روی رزرو مشاوره آنلاین ساعت/ساعت های مد نظرتان را از بین تاریخ ها و ساعت های از قبل اعلان شده آن متخصص انتخاب نمایید و پس از کلیک روی آن زمان / زمان ها به روی تایید و پرداخت کلیک نمایید تا به صفحه پرداخت هدایت شوید. پس از پرداخت وقت شما رزرو شده است و می توانید از قسمت رزرو شده ها تایم های رزرو شده خود را مشاهده نمایید. (مراحل رزرو مشاوره تلفنی و مشاوره حضوری نیز مطابق رزرو مشاوره آنلاین می باشد)

مشاوره روانشناسی آنلاین صبا 4

7. جهت انجام تست های روانشناختی نیز پس از کلیک بر روی گزینه تست آنلاین به صفحه زیر هدایت می شوید که هم می توانید اقدام به اجرای تست جدید نمایید و هم می توانید نتایج تست هایی که قبلا پاسخ داده اید را در اینجا مشاهده نمایید. هم چنین می توانید با مراجعه به قسمت مشاوره آنلاین در موعد وقت مشاوره تان، براحتی با متخصص ارتباط برقرار کنید.

مشاوره روانشناسی آنلاین صبا 5

8. در صورت کلیک بر روی تست جدید به صفحه زمینه موضوعی تست ها هدایت می شوید که می توانید زمینه تست مدنظرتان را مشخص نمایید.

مشاوره روانشناسی آنلاین صبا6

8. در صفحه باز شده می توانید از بین لیست تست های مربوط به هر زمینه موضوعی تست مد نظر را انتخاب و سپس به سوالات تست مربوطه پاسخ دهید و در پایان کلید پایان تست را بزنید.

مشاوره روانشناسی آنلاین صبا 7

9. هم چنین برای دست یابی به نتایج تست ها نیز پس از کلیک بر روی نتایج تست ها به صفحه ای شبیه صفحه زیر هدایت می شوید که می توانید در آن جا نتیجه تست هایی که قبلا پاسخ داده اید را مشاهده کنید.

مشاوره روانشناسی آنلاین صبا 8

« کابران عزیز هم چنین می توانید برای استفاده از سایر خدمات از جمله مقالات، آموزش های ویدیویی و مشاهده وقت های رزرو شده و همچنین ویرایش پروفایل تان روی گزینه مربوطه کلیک نمایید. بهترین ها را برایتان آرزومندیم.

راهنمای سایت ویژه همکاران (متخصصان):

1. پس از تکمیل فرم درخواست همکاری و بارگذاری مدارک و رزومه خود در قالب و فرمت نمونه رزومه سایت با نام کاربری (همان ایمیل ثبت نامی تان) و پسورد که پس از تایید مدارکتان توسط مدیریت برایتان پیامک شده است از قسمت ورود وارد سایت شوید تا با صفحه ای شبیه صفحه زیر مواجه می شوید.

مشاوره روانشناسی آنلاین صبا 9

2. از قسمت تنظیمات می توانید حق الزحمه مشاوره خود را طبق تعرفه سازمانی که از آن پروانه حرفه ای دارید وارد نمایید تا درصورت تایید مدیریت آن حق الزحمه در مورد انواع خدمات مشاوره از سوی شما تایید شود.

3. از قسمت تغییر کلمه عبور و ویرایش پروفایل می توانید نسبت به تغییر رمز ورود و اصلاح پروفایل تان اقدام نمایید.

4. هم چنی از قسمت مقاله جدید می توانید مطالب خودتان در حوزه مشاوره روانشناسی را که به قلم خودتان نوشته شده است بارگذاری نمایید.

5. از قسمت آموزش جدید می توانید ویدیوهای آموزشی خودتان را بارگذاری نمایید.

6. اکنون به قسمت زمانبندی ها مراجعه نمایید تا بتوانید زمان هایی که تمایل به ارائه خدمات مشاوره آنلاین، تلفنی و حضوری به مراجعان را دارید مشخص نمایید.

مشاوره روانشناسی آنلاین صبا 10

7. پس از کلیک بر روی گزینه مد نظر لطفا تاریخ و ساعت ارائه مشاوره خود را دقیقا مطابق فرمت نمونه ساعت و تاریخ در عکس زیر مشخص نمایید. هم چنین می توانید از قسمت کپی همان زمان را برای روزها و هفته های بعدی نیز کپی نمایید.

مشاوره روانشناسی آنلاین صبا 11

8. همچنین از قسمت «وقت های رزرو شده» می توانید وقت هایی که توسط مراجعان با شما رزرو شده است را مشاهده نمایید.

9. جهت ارائه مشاوره آنلاین در موعد مقرر پس از مراجعه به پنل خود از قسمت ورود سایت با اطلاعات کاربری و رمز عبور خود روی گزینه مشاوره آنلاین کلیک نمایید تا به صفحه مد نظر جهت شروع مشاوره آنلاین با کاربر مربوطه هدایت شوید.

 

نکته مهم: کاربران و همکاران عزیز می توانند از طریق پشتیبان آنلاین 24 ساعته (آیکون گوشه سمت راست پایین صفحه اصلی سایت) نیز از طریق بخش پشتیبانی سوالات خود را مطرح نمایند. لطفا ایمیل و شماره تماس خود را موقع طرح سوال بگذارید تا در صورت نیاز از بخش پشتیبانی با شما تماس گرفته شود.
مشاوره روانشناسی آنلاین صبا 12
مشاوره روانشناسی آنلاین صبا 13